Samičky

       Římanka     Agouti/Starkschecke BT

Římanka je narozena 15.12.2015 chovateli Veronika Kašparová Escalante´s Degu. 

Od začátku byla bázlivější, ale po té co měla první vrh, se přestala bát a  začala se víc mazlit a vůbec se jí nechce do klece. Má ráda drbání na břiše, vždycky tak roztomile zvedne packu. 

25.2.2017 poprvé porodila 4 krásná mrňata. Porod proběhl bez problémů. Vrh A

16.5.2019 je podruhé a naposled mamčou  6 mrňat. Jde do důchodu v plné síle. Vrh D
         Dixie                      Sand/schecke BT

Dixie je narozena 22.3.2017 chovateli Monika Procházková Indigo666.

 Když jsem si jí vzala domů bylo to zlatíčko (spala u mě v dece) až mi to bylo divný. Nakonec jsme zjistili, že je extra bázlivá. Jednoho dne začala přepadávat  na jednu stranu. Zajeli jsme na veterinu, kde málem přišla o život. Dostala 2 injekce a kapičky. Zjistilo se, že byla nejspíš dehydrovaná. Naštěstí se uzdravila a teď ráda běhá v kolečku a spinká s ostatními členy smečky. Potom, co si prožila je  bojácná. Ale když jí mám déle u sebe tak po chvilce zjistí, že se nemá čeho bát a i usne. Nikdy mě nekousla a myslím si, že je připravena na roli starostlivé maminky. A je to tady.

20.7.2018 porodila 6 mrňat. Má v nás velkou důvěru. Když vážíme mimča, ví, že je v pořádku vrátíme. Vrh B 

15.5.2019 se po dlouhém snažení Charlieho stala zase matkou 3 mrňat. Vůbec ji po porodu nepoznáváme. Nechá se hladit, přijde i na ruku. O mimča se vzorně stará a bedlivě střeží, když mimča vážíme.      Dream                           Agouti/Schecke BT evlt. ST 

Dream je narozena 16.5.2019 u nás.